Robusiowa ortografia

Robusiowa ortografia

Kurs, przeznaczony jest dla dzieci, mających problemy z poprawną pisownią słów zawierających trudności ortograficzne.
Nowatorskie metody wykorzystujące techniki pamięciowe oparte na zabawnych rysunkach i skojarzeniach dają zaskakująco szybkie efekty. Zajęcia, prowadzone są w formie różnorakich zabaw, wykorzystujących wszystkie kanały percepcji. Wszystko to sprawia, że skuteczna metoda nauki ortografii jest zarazem fascynującą przygodą i świetną zabawą. Mając olbrzymie doświadczenie w pracy z dziećmi ze stwierdzoną dysleksją możemy śmiało stwierdzić, że DYSORTOGRAFIĘ ŁATWO POKONAĆ! Piątkowe oceny uzyskiwane przez naszych podopiecznych dowodzą, że KAŻDY może zapamiętać pisownię trudnych słów i reguły ortograficzne.

Naszą ortografią rządzi Cesarz Robuś Przyjacielski. Jego marzeniem jest pokonanie nawet olbrzymich trudności ortograficznych. Zaraz po brzasku Robuś rześko bierze się do rzetelnej pracy i trzeba przyznać – robi to po mistrzowsku. 5+ z dyktanda staje się rzeczywistością.

Robusiowi pomaga usłużny i życzliwy żółw Bożydar urodziwy wraz z żoną Żanetą Żółtowłosą i żwawymi koleżkami co również pomoc niosą. Żaden nie próżnuje lecz ciężko haruje. Każdy jak tylko może wciąż pracuje należycie żebyś miał „bezbłędne” życie.

Organizacja zajęć:

  • Zajęcia odbywają się od września do czerwca

  • Grupy do 8 osób

  • Układ zajęć: 1 raz w tygodniu po 2 godziny lekcyjne lub 2 razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne (na życzenie grupy możliwa inna konfiguracja zajęć)

  • Godzina lekcyjna – 60 minut

  • Kurs trwa 3 miesiące (zajęcia 1 raz w tygodniu po 2 godziny lekcyjne)

  • Cena kursu 450 zł

  • Materiały wliczone w cenę kursu

Naszym partnerem jest Park Wiedzy, zielona enklawa, w której w miłej, rodzinnej atmosferze poznasz tajniki szybkiego i efektywnego uczenia się. Tu wreszcie nauczysz się dowolnego języka obcego w sposób jaki najbardziej Ci odpowiada, i to znacznie szybciej niż myślisz.